Therabody TheraFace PRO Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Therabody TheraFace PRO (164 sidor) i kategorin Ansiktsrengöring. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
164
Nedladdningar
1.596
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Therabody |
| Kategori: | Ansiktsrengöring |
| Modell: | TheraFace PRO |
| Vikt: | 475 g |
| Bredd: | 183 mm |
| Djup: | 206 mm |
| Höjd: | 75 mm |
| Förpackningens bredd: | 198 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Ursprungsland: | Kina |
| Korrekt användning: | Ansikte |
| Användarvänlig: | Ja |
| Justerbar intensitet: | Ja |
| Batterityp: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Svart |
| Sladdlös: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 325 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 809 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Batteritid: | 120 min |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Displaytyp: | LED |
| Fodral: | Ja |
| Nätadapter ingår: | Ja |
| Massagetyper: | Combo massage, Percussive massage |
Ansiktsrengöring Manualer
Nyaste Ansiktsrengöring Manualer
20 Februari 2025
27 Januari 2025
4 Januari 2025
3 Januari 2025
3 Januari 2025