Thermador DWHD560CFP Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermador DWHD560CFP (96 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
96
Nedladdningar
1.531
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermador |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | DWHD560CFP |
| Förpackningens vikt: | 5700 g |
| Strömförsörjning: | AC 100 - 240V, 50/60 Hz |
| Skärm diagonal: | 19 " |
| Upplösning: | 1440 x 900 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:10 |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 150 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 130 ° |
| Typiskt kontrastförhållande: | 700:1 |
| Frekvensområde horisontellt: | 30 - 80 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 56 - 75 Hz |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Certifiering: | CE, TÜV/GS, UL, CSA, TCO´03, ISO 13406-2 |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 1 W |
| Respons tid: | 5 ms |
| Pixelpitch: | 0.284 mm |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 100 x 100 mm |
| Ljusstyrka (typiskt): | 300 cd/m² |
| Bildförhållande: | 16:10 |
| Vikt (med stativ): | 4700 g |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Förvaringsfuktighet: | 20 - 80 procent |
| Rekommenderad upplösning: | 640 x 480 @ 75 Hz, 800 x 600 @75 Hz, 1024 x 768 @ 75 Hz, 1280 x 1024 @ 60 Hz, 1440 x 900 @ 60 Hz |
| Bandbreedte: | 0.135 GHz |
| Energihantering: | VESA DPMS, EnergyStar |
| Strömförbrukning (typiskt): | 45 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
| Tiltvinkelområde: | -5 - 20 ° |
Diskmaskin Thermador Manualer
16 Augusti 2025
16 Augusti 2025
15 Augusti 2025
15 Augusti 2025
15 Augusti 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026