Thermador DWHD650WFM Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermador DWHD650WFM (96 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
96
Nedladdningar
1.091
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermador |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | DWHD650WFM |
| Bredd: | 1626 mm |
| Djup: | 473 mm |
| Höjd: | 613 mm |
| Husmaterial: | Glass, Wood |
| Monteringsmetod: | Vloer |
| Lämplig för skärmstorlekar: | 65 " |
| Maximal viktkapacitet: | 79.4 kg |
| Djup (kejserligt): | 18.625 " |
| Antal hyllor ingår: | 3 |
| Översta hyllans bredd: | 1626 mm |
| Djup på översta hyllan: | 473 mm |
| Djup på nedre hylla: | 451 mm |
| Bredd på nedre hylla: | 1445 mm |
Diskmaskin Thermador Manualer
16 Augusti 2025
16 Augusti 2025
15 Augusti 2025
15 Augusti 2025
15 Augusti 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026