Thermador T24UR910RS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermador T24UR910RS (40 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
1.399
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermador |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | T24UR910RS |
| Färg på produkten: | Geel |
| Vikt: | 80 g |
| Bredd: | 90 mm |
| Djup: | 45 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Blåtand: | Nee |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Typ av strömkälla: | Battery, DC |
| Batteri/Batterispänning: | 1.5 V |
| Genomsnittlig effekt: | - W |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 3 |
| Antal högtalare: | 1 |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Impedans: | - Ohm |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Frekvensomfång: | - Hz |
| Wifi: | Nee |
| Batterier-ingår: | Nee |
| Typ produkt: | Mono draadloze luidspreker |
| Batterityp: | AAA |
kylskåp Thermador Manualer
16 Augusti 2025
16 Augusti 2025
16 Augusti 2025
14 Augusti 2025
18 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026