Thermador T30IR900SP Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermador T30IR900SP (59 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
59
Nedladdningar
693
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermador |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | T30IR900SP |
| Bredd: | 305 mm |
| Djup: | 244 mm |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Typ av strömkälla: | ATX |
| Medföljande kablar: | SATA |
| Antal USB 2.0-portar: | 4 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Processoruttag: | LGA 1155 (Socket H2) |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximalt internminne: | 32 GB |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanalen |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Gigabit Ethernet |
| Chipset moderkort: | Intel Z77 |
| Typ av minnesplats: | DIMM |
| Ljudchip: | Realtek ALC898 |
| Medföljande drivrutiner: | Ja |
| Minneskanal: | Dubbelkanaals |
| PCI Express x16 (Gen 3.x)-platser: | 2 |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | SATA II, SATA III |
| PS/2-port(ar): | 1 |
| Komponent för: | PC |
| LAN-kontroller: | Realtek RTL8111F |
| Typer av RAID: | 0, 1,5, 10 |
| DirectX version: | 11 |
| Antal SATA III-kontakter: | 2 |
| Kompatibla processorer: | Intel Celeron, Intel Pentium |
| Minnestyper som stöds: | DDR3-SDRAM |
| PCI Express x1 (Gen 2.x)-platser: | 3 |
| Moderkort chipset familj: | Intel |
| Moderkorts formfaktor: | ATX |
| Antal minnesplatser: | 4 |
| Minnesklockhastigheter som stöds: | 1066,1333,1600,1800,1866,2133,2200,2400,2600 MHz |
| BIOS-typ: | UEFI |
| Stöd för parallell bearbetning: | 2-Way CrossFireX, 2-Way SLI |
| Anslutning för CPU-kylare: | Ja |
| Anslutningar för husfläktar: | 2 |
| Antal SATA-anslutningar: | 6 |
| USB 2.0-anslutningar: | 2 |
| Anslutning för ljudpanel på framsidan: | Ja |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) anslutningar: | 1 |
| S/PDIF uitgang: | Ja |
| Processorns termisk effekt (max): | 95 W |
| Antal SATA II-kontakter: | 4 |
| Infraröda headers för konsumenter: | Ja |
| PCI Express x16 (Gen 2.x)-platser: | 1 |
| Seriella porthuvuden: | 1 |
kylskåp Thermador Manualer
16 Augusti 2025
16 Augusti 2025
16 Augusti 2025
14 Augusti 2025
18 September 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026