Thermaltake Armor Jr. VC3000 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermaltake Armor Jr. VC3000 (28 sidor) i kategorin Computerbehuizing. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
1.678
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermaltake |
| Kategori: | Computerbehuizing |
| Modell: | Armor Jr. VC3000 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 3950 g |
| Bredd: | 332.8 mm |
| Djup: | 255 mm |
| Höjd: | 114.6 mm |
| Ljudnivå: | 35 dB |
| Användarmanual: | Ja |
| Antal lampor: | 1 lampen |
| Kraftkälla: | AC |
| Placering: | Desktop, Ceiling |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Videolägen som stöds: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Medföljande kablar: | AC, VGA |
| Typiskt kontrastförhållande: | 15000:1 |
| Zoomkapacitet: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Garantikort: | Ja |
| Projektorns ljusstyrka: | 4800 ANSI lumens |
| Projektionsteknik: | DLP |
| Projektorns inbyggda upplösning: | 1080p (1920x1080) |
| Keystone-korrigering, vertikal: | ± 30 ° |
| Lämplig för skärmstorlekar: | - " |
| Projektionsavståndsmål: | 1.2 - 10 m |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 3 |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Typ av seriell anslutning: | RS-232 |
| Audio-ingan (L, R): | 1 |
| Kompositvideoingång: | 1 |
| HDMI-kontakttyp: | Volledige grootte |
| S-videoingång: | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Diafragma (FF): | 2.42 - 2.97 |
| Brännvidd: | 20.9 - 31.05 mm |
| Ljuskällans livslängd: | 2500 uur |
| Typ av ljuskälla: | Lamp |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 3 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 1 |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Bildförhållanden som stöds: | 16:9 |
| Zoomförhållande: | 1.5:1 |
| Kastförhållande: | 1.39 - 2.09:1 |
| Offset: | 115 procent |
| Analog signalformat: | NTSC 3.58, NTSC 4.43, NTSC M, PAL B, PAL D, PAL G, PAL H, PAL I, PAL M, PAL N, SECAM B, SECAM D, SECAM G, SECAM K, SECAM K1, SECAM L |
| Full HD: | Ja |
| Förbrukning (ekonomisk läge): | 300 W |
| Ingångsström: | Ja |
| RS-232 port: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Lampkraft: | 310 W |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Ljud (L,R) ut: | 1 |
| Förvaringsväska: | Ja |
| Ljuskällans livslängd (sparläge): | 3500 uur |
| Ljudnivå (ekonomiläge): | 30 dB |
| Kontrastförhållande: | 15000:1 |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Lampstyrka (ekonomiläge): | 245 W |
| AC-ingångsspänning: | 110 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 370 W |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Typ produkt: | Projector met normale projectieafstand |
| Maximal uteffekt (RMS): | 3 W |
| 3D redo: | Ja |
Computerbehuizing Thermaltake Manualer
29 Mars 2025
27 Mars 2025
31 Januari 2025
3 Januari 2025
3 Januari 2025
Computerbehuizing Manualer
Nyaste Computerbehuizing Manualer
9 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
1 April 2025