Thermaltake Pacific PR32-D5 Plus Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermaltake Pacific PR32-D5 Plus (2 sidor) i kategorin Hårdvarakylning. Denna manual har varit användbar för 42 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
377
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermaltake |
| Kategori: | Hårdvarakylning |
| Modell: | Pacific PR32-D5 Plus |
| Bredd: | 74.8 mm |
| Djup: | 74.8 mm |
| Höjd: | 267 mm |
| Strömförsörjning: | 37 W |
| Material: | Polymethyl methacrylate (PMMA), Polyoxymethylene (POM) |
| Modell: | Kylvattenbehållare |
| Maximalt lufttryck: | 35155 mmH2O |
| Produktens färg: | Black, Transparent |
| Fläktdiameter: | Nej mm |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| LED-belysning: | Ja |
| Lämplig placering: | Universal |
Hårdvarakylning Thermaltake Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
Hårdvarakylning Manualer
Nyaste Hårdvarakylning Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
3 April 2025