Thermaltake Toughair 110 Bruksanvisning
Thermaltake Hårdvarakylning Toughair 110
Läs gratis den bruksanvisning för Thermaltake Toughair 110 (2 sidor) i kategorin Hårdvarakylning. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thermaltake Toughair 110 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermaltake |
| Kategori: | Hårdvarakylning |
| Modell: | Toughair 110 |
| Bredd: | 123.6 mm |
| Djup: | 137.7 mm |
| Höjd: | 114.1 mm |
| Ursprungsland: | Kina |
| Material: | Aluminium, Copper |
| Modell: | Kylare |
| Maximalt luftflöde: | 58.35 cfm |
| Rotationshastighet (max): | 2000 RPM |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 40000 h |
| Rotationshastighet (min): | 500 RPM |
| Maximalt lufttryck: | 2.41 mmH2O |
| Antal värmerör: | 4 |
| Startström: | 9 V |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Strömförbrukning (vanlig): | 5.76 W |
| Fläktdiameter: | 120 mm |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733080 |
| Antal fläktar: | 1 fläkt/-ar |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 23.6 dB |
| Lämplig placering: | Processor |
| Stödd processor uttag: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2 |
| Mått, fläkt (B x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan kontakt: | 4-stift |
| Uppmätt spänning: | 12 V |
| Uppskattad strömförbrukning: | 0.48 A |
| Diameter på värmerör: | 6 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thermaltake Toughair 110 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hårdvarakylning Thermaltake Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
Hårdvarakylning Manualer
Nyaste Hårdvarakylning Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025