Thermaltake Versa H18 TG Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermaltake Versa H18 TG (11 sidor) i kategorin Computerbehuizing. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
11
Nedladdningar
1.004
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermaltake |
| Kategori: | Computerbehuizing |
| Modell: | Versa H18 TG |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Oranje |
| Antal effektnivåer: | 3 |
| Värmekälla: | Electrisch |
| Vikt: | 1300 g |
| Bredd: | 222 mm |
| Djup: | 118 mm |
| Höjd: | 291 mm |
| Snäll: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| På / Av knapp: | Ja |
| Lämplig för: | Binnen |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Lämplig för rumsvolymer upp till: | 60 m³ |
| Frysskydd: | Ja |
| Värmekraft: | 2000 W |
| Värmeeffekt (min): | 800 W |
Computerbehuizing Thermaltake Manualer
29 Mars 2025
27 Mars 2025
31 Januari 2025
3 Januari 2025
3 Januari 2025
Computerbehuizing Manualer
Nyaste Computerbehuizing Manualer
9 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
1 April 2025