Thermex Ariante Tower Super Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermex Ariante Tower Super (75 sidor) i kategorin hushålls fläkt. Denna manual har varit användbar för 52 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
9.3 MB
Antal sidor
75
Nedladdningar
1.700
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermex |
| Kategori: | hushålls fläkt |
| Modell: | Ariante Tower Super |
| Timer: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Golv |
| Modell: | Pelarfläkt för hushållsbruk |
| Luftflöde: | 1300 m³/h |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Buttons, Wireless |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Material, hölje: | Termoplast |
| Strömkälla av typen: | AC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 55 dB |
| Höjdjustering: | Nej |
| Automatisk oscillerande: | Nej |
hushålls fläkt Thermex Manualer
10 September 2025
10 September 2025
10 September 2025
10 September 2025
10 September 2025
hushålls fläkt Manualer
Nyaste hushålls fläkt Manualer
1 April 2026
1 April 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026