Thomson 24HD3206 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 24HD3206 (13 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Thomson 24HD3206 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 24HD3206 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Höjd: | 427 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 22 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens vikt: | 7920 g |
| Förpackningens bredd: | 405 mm |
| Djuppackning: | 435 mm |
| Förpackningshöjd: | 283 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Kraftkälla: | AC |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 210 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | - W |
| Strömförbrukning (max): | 35 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Vikt (med stativ): | 3800 g |
| Bildbehandlingsteknik: | Thomson Pure Image |
| Kvicksilverinnehåll: | 0 mg |
| På/av timer: | Ja |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Rekommenderad användning: | PC |
| Klockfunktion: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 2.1 kanalen |
| Vikt subwoofer: | 4600 g |
| Subwooferns mått (BxDxH): | 173 x 218 x 348 mm |
| Antal satelliter: | 2 |
| Medium power satellithögtalare: | - W |
| Satellithögtalares mått (BxDxH): | 139 x 91 x 219 mm |
| Vikt för satellithögtalare: | 700 g |
| Typ av satellithögtalare: | 1-weg |
| Förstärkningsenhet ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | HD |
| Bredd (utan stativ): | 560 mm |
| Höjd (utan stativ): | 340 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3700 g |
| Bredd (med stativ): | 560 mm |
| Djup (med stativ): | 182 mm |
| Höjd (med stativ): | 388 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Typ av fjärrkontroll: | RC300 |
| Låddjup: | 128 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4700 g |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | 75 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 60 cm |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.3 W |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal OSD språk: | 30 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital Plus |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
| Funktion för undertexter: | Ja |
| Toppförhållande för ljusstyrka: | 78 % |
| Common Interface Plus (CI+)-version: | 1.3 |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 24HD3206 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026