Thomson 40FW5554 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 40FW5554 (21 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Thomson 40FW5554 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 40FW5554 |
| Årlig energiförbrukning: | 91 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Skärm diagonal: | 40 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Videoformat som stöds: | DIVX HD, MKV |
| Ljusstyrka: | 400 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (med stativ): | 924 mm |
| Djup (med stativ): | 225 mm |
| Höjd (med stativ): | 620 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 62 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 101 cm |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Edge-LED |
| Smart-TV: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 3 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 400 x 400 mm |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Wi-Fi-redo: | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Teletext: | 1000 sidor |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 40FW5554 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026