Thomson 26HS4246C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 26HS4246C (10 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Thomson 26HS4246C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 26HS4246C |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Skärm diagonal: | 26 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Ljusstyrka: | 320 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 50 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Vikt (med stativ): | 6600 g |
| På/av timer: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 656 mm |
| Höjd (utan stativ): | 421 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6000 g |
| Bredd (med stativ): | 656 mm |
| Djup (med stativ): | 171 mm |
| Höjd (med stativ): | 475 mm |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL BG, PAL DK, PAL I, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 9000 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 67 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-T |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 31.5 W |
| Föräldrakontroll: | Ja |
| PC-ljud in: | Ja |
| Equalizer: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Edge-LED |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.32 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 753 x 148 x 554 mm |
| Svarstid (medel): | 8 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 170 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 50 hz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal OSD språk: | 26 |
| Synlig diagonal skärmstorlek: | 66 cm |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Bildformatsjustering: | 4:3, 14:9, 16:9, Zoom |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 26HS4246C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026