Thomson 32HE5606 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 32HE5606 (16 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 48 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Thomson 32HE5606 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 32HE5606 |
| Höjd: | 526 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 795 mm |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, HID |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 50 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| webbläsare: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 4500 g |
| Bildbehandlingsteknik: | TCL Pure Image Ultra |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Användarminne: | 4 GB |
| Spelläge: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | HD |
| Bredd (utan stativ): | 732 mm |
| Höjd (utan stativ): | 435 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4400 g |
| Bredd (med stativ): | 732 mm |
| Djup (med stativ): | 182 mm |
| Höjd (med stativ): | 485 mm |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 133 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6000 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 80 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 24 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 38 kWh |
| Installerat operativsystem: | Android |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 32 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Komprimeringsformat: | H.264, H.265, MPEG2 |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 80 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Bluetooth: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85287280 |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal OSD språk: | 29 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Rörelse-interpoleringsteknik: | PPI (bildprestandaindex) 300 |
| DLNA-certifierad (Digital Living Network Alliance): | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Inspelning via USB: | Nej |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital Plus |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Toppförhållande för ljusstyrka: | 78 % |
| Common Interface Plus (CI+)-version: | 1.3 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-version: | 1.5 |
| HbbTV: | Ja |
| Fri från tungmetaller: | Hg (kvicksilver) |
| Nätverk streaming tjänster som stöds: | Chromecast |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
| Musikeffekt: | 20 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 32HE5606 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026