Thomson 26HS4246CW Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 26HS4246CW (10 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Thomson 26HS4246CW eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 26HS4246CW |
| Höjd: | 554 mm |
| Förpackningens bredd: | 753 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Skärm diagonal: | 26 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videoformat som stöds: | H.264, MPEG2, MPEG4 |
| Ljusstyrka: | 320 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 50 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 6600 g |
| Antal kanaler: | 9999 kanaler |
| Utökad PVR: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Smarta funktioner: | Hotell |
| Produktens färg: | Vit |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 656 mm |
| Höjd (utan stativ): | 421 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6000 g |
| Bredd (med stativ): | 656 mm |
| Djup (med stativ): | 171 mm |
| Höjd (med stativ): | 475 mm |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, SECAM, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM L |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 148 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9000 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 67 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-T |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 31.3 W |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| OSD-språk: | BUL, CZE, DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, EST, FIN, FRE, GRE, HUN, ITA, LAV, LIT, NOR, POL, POR, RUM, RUS, SER, SLK, SLV, SWE, TUR, UKR |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Edge-LED |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.32 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Svarstid (medel): | 8 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 170 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 50 hz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 26 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Bild-och-text: | Ja |
| Inspelning via USB: | Ja |
| Svängbara: | Nej |
| Bild-och-bild: | Ja |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 26HS4246CW ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026