Thomson 46FE9234B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 46FE9234B (11 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thomson 46FE9234B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 46FE9234B |
| Höjd: | 840 mm |
| Förpackningens bredd: | 1282 mm |
| LED-indikatorer: | Stand-by |
| Skärm diagonal: | 46 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljusstyrka: | 500 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000:1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Nej |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| På/av timer: | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning: | CCFL |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Text-TV nivå: | 1.5 |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 1130 mm |
| Höjd (utan stativ): | 726 mm |
| Vikt (utan stativ): | 28800 g |
| Bredd (med stativ): | 1130 mm |
| Djup (med stativ): | 285 mm |
| Höjd (med stativ): | 792 mm |
| Skärmtyp: | LCD |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Typ av fjärrkontroll: | RC 199492 |
| Låddjup: | 305 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 32000 g |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Uteffekt (RMS): | 8 W |
| Djup (utan stativ): | 112 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-T |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 230 W |
| PC-ljud in: | Nej |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| OSD-språk: | BUL, CZE, DAN, DEU, DUT, ENG, EST, FIN, FRE, GRE, HUN, KOR, LAV, LIT, NOR, POL, POR, RUM, RUS, SWE, UKR |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömingång: | Ja |
| Antal SCART-kontakter: | 3 |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 1 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Svarstid (medel): | 8 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 600 x 400 mm |
| Antal S-Video-ingångar: | 1 |
| Ingående kompositvideo: | 1 |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Bildstorlek diagonalt: | 1160 mm |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 50 hz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal RF-ingångar: | 2 |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Bildformatsjustering: | 4:3, 14:9, 16:9, Zoom |
| Strömlysdiod: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 46FE9234B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026