Thomson 40FE5606 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 40FE5606 (16 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Thomson 40FE5606 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 40FE5606 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Stainless steel, White |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 38400 g |
| Bredd: | 594 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Nettoskatt: | 3600 W |
| Uppvärmningsfunktion: | Ja |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Barnlås: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Förpackningens bredd: | 1040 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nee |
| Håll varm funktion: | Ja |
| Rotisserie: | Nee |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 71 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 40 |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 585 mm |
| Nuvarande: | 16 A |
| Material genom: | Glas |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.99 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.81 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 71 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 275 °C |
| Bakplåtsmått: | Ja |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Dörrtemperatur (max): | 30 °C |
| Effektiv lådyta: | 1290 cm² |
| Skärm diagonal: | 39.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, HID |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| Djup när dörren är öppen: | 1040 mm |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal hyllor: | 1 schappen |
| Strömförbrukning (max): | 75 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Antal matlagningsprogram: | 12 |
| Snabb värme: | Ja |
| Ugnskraft: | 3600 W |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Innermått (B x D x H): | 480 x 415 x 357 mm |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| webbläsare: | Ja |
| Bildbehandlingsteknik: | TCL Pure Image Ultra |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| Användarminne: | 4 GB |
| Maximal temperatur (konventionell): | 275 °C |
| Maximal temperatur (konvektion): | 275 °C |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
| Pyrolysförmåga: | 4800 W |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (utan stativ): | 905 mm |
| Höjd (utan stativ): | 524 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6400 g |
| Bredd (med stativ): | 905 mm |
| Djup (med stativ): | 186 mm |
| Höjd (med stativ): | 575 mm |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8600 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 75 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 37 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 61 kWh |
| Installerat operativsystem: | Android |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 46 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Komprimeringsformat: | H.264, H.265, MPEG2 |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 100 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Bluetooth: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85287280 |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Nej |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal OSD språk: | 29 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Rörelse-interpoleringsteknik: | PPI (bildprestandaindex) 400 |
| DLNA-certifierad (Digital Living Network Alliance): | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Ja |
| Inspelning via USB: | Nej |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital Plus |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Videoappar: | Netflix |
| Toppförhållande för ljusstyrka: | 76 % |
| Common Interface Plus (CI+)-version: | 1.3 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-version: | 1.5 |
| HbbTV: | Ja |
| Fri från tungmetaller: | Hg (kvicksilver) |
| Nätverk streaming tjänster som stöds: | Chromecast |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
| Musikeffekt: | 32 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 40FE5606 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026