Thomson 55UZ8766 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 55UZ8766 (24 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Thomson 55UZ8766 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 55UZ8766 |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Skärm diagonal: | 55 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 400 cd/m² |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160,1920 x 1080 (HD 1080) |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Miracast: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 24000 g |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Smarta funktioner: | Hotell |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 1224 mm |
| Höjd (utan stativ): | 714 mm |
| Vikt (utan stativ): | 20400 g |
| Bredd (med stativ): | 1224 mm |
| Djup (med stativ): | 260 mm |
| Höjd (med stativ): | 778 mm |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 56 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 74 W |
| Föräldrakontroll: | Ja |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 140 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 3 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.29 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Garantisedel: | Ja |
| Svarstid (medel): | 6 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 400 x 400 mm |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 27 |
| Antal RF-ingångar: | 2 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Rörelse-interpoleringsteknik: | CMI (Clear Motion Index) |
| DLNA-certifierad (Digital Living Network Alliance): | Ja |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Typ av 3D-kompatibilitet: | Aktiv |
| 2D-3D omvandlare: | Ja |
| Motion interpolering frekvens: | 200 hz |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 55UZ8766 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026