Thomson 40FS3246C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 40FS3246C (10 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Thomson 40FS3246C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 40FS3246C |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | C |
| Skärm diagonal: | 40 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Ljusstyrka: | 410 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 170 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bild-i-bild: | Nej |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digital |
| På/av timer: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | CCFL |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Progressiv skanning: | Nej |
| Utökad PVR: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Smarta funktioner: | Hotell |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| VESA-fäste: | Ja |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-T |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 97.4 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 102 cm |
| Smart-TV: | Nej |
| På / av-knapp: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Barnsäkert: | Nej |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.46 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 400 x 400 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 50 hz |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Timeshift-funktion: | Ja |
| Inspelning via USB: | Ja |
| Digital koaxialingång för ljud: | 1 |
| Hotelläge: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 40FS3246C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026