Thomson 55FU4243 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 55FU4243 (10 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Thomson 55FU4243 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 55FU4243 |
| Höjd: | 999 mm |
| Förpackningens bredd: | 1494 mm |
| Skärm diagonal: | 55 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljusstyrka: | 350 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 140 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Internet-TV: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 27600 g |
| Smarta funktioner: | Hotell |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (utan stativ): | 1274 mm |
| Höjd (utan stativ): | 757 mm |
| Vikt (utan stativ): | 23500 g |
| Bredd (med stativ): | 1274 mm |
| Djup (med stativ): | 275 mm |
| Höjd (med stativ): | 814 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 300 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 29000 g |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Djup (utan stativ): | 90 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-T |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 140 cm |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning: | Direct-LED |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.3 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 400 x 400 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Standard uppdateringsfrekvens: | 100 hz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 55FU4243 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026