Thomson 40FW3324 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 40FW3324 (15 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Thomson 40FW3324 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 40FW3324 |
| Vikt: | 830 g |
| Bredd: | 120 mm |
| Djup: | 25 mm |
| Ljudnivå: | 36 dB |
| Snäll: | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Skärm diagonal: | 40 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | - cd/m² |
| Ursprungsland: | China |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digital |
| Internet-TV: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 8100 g |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Antal fans: | 2 ventilator(en) |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Lämplig plats: | Processor |
| Kompatibla processorer: | AMD A, AMD Athlon II, AMD FX, AMD Opteron, AMD Phenom II X2, AMD Phenom II X3, AMD Phenom II X4, AMD Phenom II X6, AMD Phenom II X8, AMD Ryzen, AMD Sempron, Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84733080 |
| Ljudnivåventilation (min): | 10 dB |
| Ljudnivåventilation (max): | 36 dB |
| Ventilator diameter: | 140 mm |
| Processorsocklar som stöds: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket TR4, Socket sTRX4 |
| Stöd för pulsbreddsmodulering: | Ja |
| Matventilator (bxdxh): | 140 x 140 x 25 mm |
| Buis lengte: | 380 mm |
| Fläkthastighet (max): | 2000 RPM |
| Vattenblockmaterial: | Koper |
| Radiatormaterial: | Aluminium |
| Fan Dikhaid: | 25 mm |
| Kylarens bredd: | 137 mm |
| Kylarens djup: | 322 mm |
| Kylarens höjd: | 27 mm |
| Bredd på vattenblock: | 56 mm |
| Vattenblockets djup: | 56 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (utan stativ): | 924 mm |
| Höjd (utan stativ): | 560 mm |
| Vikt (utan stativ): | 7550 g |
| Bredd (med stativ): | 924 mm |
| Djup (med stativ): | 240 mm |
| Höjd (med stativ): | 650 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 96 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 38.5 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 102 cm |
| Smart-TV: | Nej |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.3 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 200 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal RF-ingångar: | 1 |
| Rörelse-interpoleringsteknik: | CMI (Clear Motion Index) 100 Hz |
| Vanligt gränssnitt (CI): | Nej |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 40FW3324 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026