Thomson 42PB130S5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 42PB130S5 (24 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Thomson 42PB130S5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

DTH615
Manuel d'utilisation
User manual
Bedienungsanleitung
Manual de utilización
Manuale di utilizzazione
User manual
42PB130S5
42PB125B5
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 42PB130S5 |
| Vikt: | 44000 g |
| Bredd: | 1221 mm |
| Djup: | 313 mm |
| Höjd: | 684 mm |
| Skärm diagonal: | 42 " |
| Upplösning: | 1024 x 768 pixlar |
| Ljusstyrka: | 1000 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Text-TV nivå: | 2.5 |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| HD-typ: | XGA |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 176 ° |
| Bredd (utan stativ): | 1221 mm |
| Höjd (utan stativ): | 684 mm |
| Vikt (utan stativ): | 44000 g |
| Bredd (med stativ): | 1221 mm |
| Djup (med stativ): | 313 mm |
| Höjd (med stativ): | 727 mm |
| Skärmtyp: | Plasma |
| Vikt inkl. förpackning: | 60000 g |
| Uteffekt (RMS): | 40 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Externa anslutningar: | -Scart 1(CVBS / RGB / S-VIDEO);\n-Scart 2(CVBS / RGB / S-VIDEO);\n-Scart 3(CVBS / - / S-VIDEO);\n-CINCH audio 2 x in / out;\n-CINCH video in;\n-S-video in;\n-VGA in / audio L/R in; |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 176 ° |
| Bildstorlek diagonalt: | 1060 mm |
| Teletext: | 1500 sidor |
| Bildpunktavstånd: | 0.90 x 0.51 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 42PB130S5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026