Thomson THCVT2400S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson THCVT2400S (26 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Thomson THCVT2400S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

CONVECTEUR MOBILE
2400W
THCVT2400S
THCVT2400SR
NOTICE D’UTILISATION
LIRE ATTENTIVEMENT LES INSTRUCTIONS
Ce produit ne peut être utilisé que dans des locaux bien isolés ou de manière occasionnelle.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | element |
| Modell: | THCVT2400S |
| Bredd: | 720 mm |
| Djup: | 240 mm |
| Höjd: | 460 mm |
| Handtag: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Elektrisk konvektionsvärmare |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Värmeeffekt (min): | 1200 W |
| Produktens färg: | Silver |
| Värmeeffekt: | 2400 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson THCVT2400S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Thomson Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026