Thomson THBDH07DPB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson THBDH07DPB (31 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Thomson THBDH07DPB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

RADIATEUR BAIN D’HUILE
DIGITAL +
THBDH07DPB / DPN
THBDH09DPB / DPN
THBDH011DPB / DPN
NOTICE D’UTILISATION
LIRE ATTENTIVEMENT
LES INSTRUCTIONS
Ce produit ne peut être utilisé que dans des locaux
bien isolés ou de manière occasionnelle.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | element |
| Modell: | THBDH07DPB |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 370 mm |
| Höjd: | 630 mm |
| Handtag: | Ja |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Elektrisk oljevärmare |
| Produkter per intermodal container (40 fot): | 1570 styck |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Typ av värmeelement: | Olja |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| Värmeeffekt: | 1500 W |
| Displaytyp: | LCD |
| Styrhjul: | Ja |
| Tippskydd: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson THBDH07DPB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Thomson Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026