Thomson THPUR050E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thomson THPUR050E (29 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
29
Nedladdningar
732
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | THPUR050E |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 225 mm |
| Djup: | 225 mm |
| Höjd: | 310 mm |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 25 dB |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Strömförbrukning (max): | 30 W |
| Certifiering: | CE / ROHS |
| Nattläge: | Ja |
| HEPA-klass: | HEPA 13 |
| Filtermodell: | Hepa H13 |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 50 dB |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lämplig för rumarea upp till: | 15 m² |
| Timerns varaktighet (max): | 8 h |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 50 dB |
| Luft rena ränta: | 120 m³/h |
| Timer varaktighet (min): | 1 h |
| Kräver filterbyte: | Ja |
Luftkonditionering Thomson Manualer
8 September 2025
7 September 2025
31 December 2025
4 September 2024
21 Augusti 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026