T'nB Bluetooth 4.1 BE COLOR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för T'nB Bluetooth 4.1 BE COLOR (4 sidor) i kategorin Headset. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.334
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | Headset |
| Modell: | Bluetooth 4.1 BE COLOR |
| Produkttyp: | Headset |
| Batterikapacitet: | 80 mAh |
| Bluetooth-version: | 4.1 |
| Volymkontroll: | Digital |
| Impedans: | 32 Ω |
| USB-anslutning: | Nej |
| Kabelfärg: | Grå |
| USB-kontakt: | Micro-USB |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Uppspelningstid: | 3 h |
| Drivenhet: | 10 mm |
| Kabellängd: | 0.6 m |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| bruksanvisning: | Ja |
| Förpackningstyp: | Upphängbar förpackning |
| Batteridriven: | Ja |
| Bärstil: | I öra |
| 3,5 mm kontakt: | Nej |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Headset-typ: | Binaural |
| 2,5 mm kontakt: | Nej |
| Kabel inkluderad: | Micro-USB |
| Magnetmaterial: | Neodymium |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| laddningsbart batteri: | Ja |
| Brand kompatibilitet: | Varje varumärke |
| Bluetooth: | Ja |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Typ av örondel: | Intraaural |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 93 dB |
| Intraural hörlurar, typ: | Hörluror |
| Knappar: | Play/pause, Track <, Track >, Volume +, Volume - |
| Typ av kontrollenhet: | Inline-kontrollenhet |
Headset Manualer
Nyaste Headset Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026