T'nB FMCT03BT Bruksanvisning
T'nB ej kategoriserat FMCT03BT
Läs gratis den bruksanvisning för T'nB FMCT03BT (1 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om T'nB FMCT03BT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | FMCT03BT |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35 g |
| Gränssnitt: | Bluetooth |
| Uteffekt: | 0.5 A |
| Apple dockning: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Produktstorlek (BxDxH): | 42 x 15 x 42 mm |
| Utgångsspänning: | 5 V |
| Frekvensområde: | 50 - 16000 hz |
| Strömkälla av typen: | Cigarr tändare |
| FM band: | 87.6 - 107.8 MHz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med T'nB FMCT03BT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat T'nB Manualer
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
25 September 2025
25 September 2025
22 September 2025
22 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026