T'nB MWERGOVLEFT Bruksanvisning
T'nB ej kategoriserat MWERGOVLEFT
Läs gratis den bruksanvisning för T'nB MWERGOVLEFT (1 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om T'nB MWERGOVLEFT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | MWERGOVLEFT |
| Vikt: | 110.9 g |
| Gränssnitt: | RF Trådlös |
| Ergonomisk design: | Ja |
| Antal knappar: | 6 |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Rörelseupplösning: | 1600 DPI |
| Typ av knappar: | Tryckbara knappar |
| Batterityp: | AAA |
| Vertikal design: | Ja |
| Antal batterier: | 2 |
| Produktens färg: | Svart |
| Förpackningstyp: | Upphängbar förpackning |
| Vikt inkl. förpackning: | 213 g |
| Formfaktor: | vänster hand |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| Mottagartyp: | Mikromottagare |
| Strömkälla: | Batterier |
| Ändamål: | Kontor |
| Mottagarvikt: | 213 g |
| Trådlös mottagargränssnitt: | USB Type-A |
| Mottagare medföljer: | Ja |
| Scroll-typ: | Hjul |
| Antalet rullningshjul: | 1 |
| Rullande riktningar: | Vågrät |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med T'nB MWERGOVLEFT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat T'nB Manualer
26 September 2025
26 September 2025
26 September 2025
25 September 2025
25 September 2025
22 September 2025
22 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026