T'nB RCOLORGO Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för T'nB RCOLORGO (13 sidor) i kategorin Kontroller. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
13
Nedladdningar
829
Produktspecifikationer
| Varumärke: | T'nB |
| Kategori: | Kontroller |
| Modell: | RCOLORGO |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 180 mm |
| Djup: | 40 mm |
| Höjd: | 315 mm |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Gränssnitt: | RF Trådlös |
| Maximal räckvidd: | - m |
| Produktens färg: | Guld |
| Material, hölje: | Gjuten aluminium |
| På / av-knapp: | Ja |
| Antal stödda enheter: | 6 |
| Skrollhjul: | Nej |
| Korrekt användning av fjärrkontroll: | Audio, DVD/Blu-ray, SAT, TV |
| Ingångssignal: | Tryckknappar |
| Antal fabrikat i databasen: | > 900 |
Kontroller Manualer
Nyaste Kontroller Manualer
2 April 2026
1 April 2026
28 Mars 2026
15 Mars 2026