Trendnet TUC-ET2G Bruksanvisning
Trendnet ej kategoriserat TUC-ET2G
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TUC-ET2G (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TUC-ET2G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | TUC-ET2G |
| Vikt: | 30 g |
| Bredd: | 84 mm |
| Djup: | 32 mm |
| Höjd: | 13 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC |
| USB-version: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Gränssnitt: | Ethernet |
| Värdgränssnitt: | USB Type-C |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 2500 Mbit/s |
| Komponent för: | Bärbar dator |
| Produktens färg: | Svart |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Typ av ethernet-gränssnitt: | 2.5 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| USB-ström: | Ja |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Wake-on-LAN förberedd: | Ja |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Intern: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TUC-ET2G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Trendnet Manualer
30 Mars 2026
19 Oktober 2025
10 September 2025
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026