Zanussi DE6844ALU Bruksanvisning
Zanussi Diskmaskin DE6844ALU
Sida 1/28
DISHWASHER
DE 6844 A
INSTRUCTION BOOK
152976 38/1UK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Zanussi |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | DE6844ALU |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 9000 g |
| Bredd: | 690 mm |
| Höjd: | 1685 mm |
| Förpackningens vikt: | 9500 g |
| Förpackningens bredd: | 1055 mm |
| Djuppackning: | 208 mm |
| Förpackningshöjd: | 110 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Aluminium, Steel |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Maximal viktkapacitet: | 50 kg |
| Certifiering: | CE |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 75 x 75, 600 x 400 mm |
| Rotationsvinkel: | 90 ° |
| Sväng: | Ja |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | 75 x 75 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | 600 x 400 mm |
| Antal skärmar som stöds: | 1 |
| Förbättrad kabelhantering: | Ja |
| Tiltvinkelområde: | 15 - -6 ° |
| Maximal skärmstorlek: | 70 " |
| Minsta skärmstorlek: | 37 " |
| Lämplig för datorskärm: | Ja |
| Höjdjusteringsområde: | 1085 - 1685 mm |
| Typ av höjdjustering: | Handmatig |
| lutningsjusteringar: | Ja |
| Maximalt avstånd till tak: | 1085 mm |