Asus BE229 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus BE229 (49 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
49
Nedladdningar
355
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE229 |
| Höjd: | 378 mm |
| Förpackningens bredd: | 643 mm |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | TÜV Flicker-free\nTÜV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 5700 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | 90 - -90 ° |
| Lutningsvinkel: | 35 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 514 mm |
| Höjd (utan stativ): | 312 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3400 g |
| Bredd (med stativ): | 514 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 477 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 190 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7200 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 19 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 13.05 W |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 49 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.248 x 0.248 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 90 - -90 ° |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025