Asus BE24ECSNK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus BE24ECSNK (44 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
44
Nedladdningar
1.082
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE24ECSNK |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 4000 g |
| Bredd: | 285 mm |
| Djup: | 442 mm |
| Höjd: | 44 mm |
| Förpackningens vikt: | 4800 g |
| Förpackningens bredd: | 395 mm |
| Djuppackning: | 90 mm |
| Förpackningshöjd: | 530 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Vormfaktor: | 1U |
| Medföljande kablar: | AC |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Ursprungsland: | China |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Vikt (med stativ): | 6500 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.1af, IEEE 802.3at |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Rackmontering: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Antal RJ-45-portar: | 1 |
| VLAN=support: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Stapelbar: | Ja |
| HDCP-version: | 1.4 |
| Växlingskapacitet: | - Gbit/s |
| MAC-ställbar: | - entries |
| 10G-stöd: | Nee |
| Växlingstyp: | Unmanaged |
| Antal grundläggande switchande RJ-45 Ethernet-portar: | 28 |
| Antal Gigabit Ethernet (koppar) portar: | 2 |
| Antal snabba Ethernet-portar (koppar).: | 24 |
| Typ av laddningsport: | USB Type-C |
| Typ grundläggande switchande RJ-45 Ethernet-portar: | Fast Ethernet (10/100) |
| Hållare: | 180 - -180 ° |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85176990 |
| Pall nettobredd: | 1200 mm |
| Pall nätdjup: | 800 mm |
| Pallnätshöjd: | 1404 mm |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 390 W |
| Antal SFP-moduler installerade: | 2 |
| Antal Power over Ethernet-portar (PoE).: | 30 |
| Rackmonteringspaket: | Ja |
| Spänningsskydd: | Ja |
| Ström per port Power over Ethernet (PoE): | 15.4 W |
| Lutningsvinkel: | 35 - -5 ° |
| Sändningsavstånd (max): | 0.25 km |
| Överspänningsskydd i spänning: | 6 kV |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 539.7 mm |
| Höjd (utan stativ): | 389.89 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4300 g |
| Bredd (med stativ): | 539.7 mm |
| Djup (med stativ): | 211.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 538.89 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 481 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8900 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 61 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| USB-strömförsörjning upp till: | 80 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 18 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 17.7 W |
| Hållbarhetscertifiering: | TCO |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 4 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Megapixel: | 2 MP |
| Stå ingår: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 527.04 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 296.46 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 90 - -90 ° |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| USB-strömleverans: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort: | Ja |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Type-C |
| Antal USB typ C-portar uppströms: | 1 |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025