Asus BE24EQK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus BE24EQK (42 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus BE24EQK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE24EQK |
| Färg på produkten: | Black, Blue, Silver |
| Inbyggd display: | Ja |
| Höjd: | 494 mm |
| Förpackningens bredd: | 610 mm |
| Kraftkälla: | Batterij/Accu |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Laddningstid: | 1 uur |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbladdning: | Ja |
| Varaktighet: | 50 min |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.15 W |
| Strömförbrukning (max): | 5.4 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level , C-Tick, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, TCO8.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), MEPS, TUV Flicker-free , KC , eStandby, TUV Low Blue Light, ICES-3, EU |
| HDCP: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 720 x 480,720 x 576,1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),1280 x 768 (WXGA),1280 x 800 (WXGA),1280 x 960,1360 x 768 (WXGA),1366 x 768,1440 x 900 (WXGA+),1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Indikation på lågt batteri: | Ja |
| Batteriindikator: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 4600 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Förvaringsväska: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Blöt och torr: | Ja |
| Raksystem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Nee |
| Antal rakhuvuden/blad: | 3 |
| Tvättbar: | Ja |
| Ramlös design: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Hantera egenskaper: | Ergonomisch |
| Fötter färg: | Svart |
| Handvat(en): | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Följer konturerna: | Ja |
| Byt ut rakhuvudsindikatorn: | Ja |
| Rengöringsindikator: | Ja |
| Indikator återslot: | Ja |
| Ersättningsperiod för rakhuvud: | 2 jaar |
| Extra rakhuvud: | SH90 |
| Rakningstid: | 50 min |
| Reisslot: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100-240 V |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Skyddsfodral: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 540 mm |
| Höjd (utan stativ): | 355 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3900 g |
| Bredd (med stativ): | 540 mm |
| Djup (med stativ): | 195 mm |
| Höjd (med stativ): | 426 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 168 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6400 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 53 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 22 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.7 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, USB |
| OSD-språk: | CHI (SIMPL), CHI (TR), CRO, CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, HUN, IND, ITA, JPN, KOR, POL, POR, RUM, RUS, THA, TUR |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildstorlek diagonalt: | 605 mm |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 21 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Megapixel: | 2 MP |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 527.04 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 296.46 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| NTSC-täckning (typisk): | 72 % |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus BE24EQK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025