Asus Vs247h-P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus Vs247h-P (22 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Asus Vs247h-P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

VS228/VS238
/VS247 Series
LCD Monitor
User Guide
June 2011
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | Vs247h-P |
| Höjd: | 469 mm |
| Förpackningens bredd: | 618 mm |
| Skärm diagonal: | 23.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, CE, ErP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, EK, J-MOSS, RoHS, WEEE |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 4400 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 561.8 mm |
| Djup (med stativ): | 200 mm |
| Höjd (med stativ): | 410.6 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6800 g |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 33 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, DVI, VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömingång: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 618 x 130 x 469 mm |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 55 - 75 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.272 x 0.272 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus Vs247h-P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025