Asus BE24EQSK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus BE24EQSK (42 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
42
Nedladdningar
529
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE24EQSK |
| Höjd: | 450 mm |
| Förpackningens bredd: | 631 mm |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 5600 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | -180 - 180 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 540 mm |
| Höjd (utan stativ): | 355 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3700 g |
| Bredd (med stativ): | 540 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 362 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7900 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 53 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 22 kWh |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50/65 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Megapixel: | 2 MP |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025