Asus BE279QSK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus BE279QSK (40 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
1.711
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE279QSK |
| Höjd: | 468 mm |
| Förpackningens bredd: | 712 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 30 W |
| Certifiering: | TÜV Flicker-free\nTÜV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | C |
| Vikt (med stativ): | 6800 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Spelläge: | Ja |
| Ramlös design: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Fötter färg: | Svart |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | 180 - -180 ° |
| Lutningsvinkel: | 35 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 611 mm |
| Höjd (utan stativ): | 398 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4800 g |
| Bredd (med stativ): | 398 mm |
| Djup (med stativ): | 266 mm |
| Höjd (med stativ): | 548 mm |
| Skärmtyp: | LCD |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 228 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9300 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 56 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 14 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-A to USB Type-B |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 61 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Megapixel: | 2 MP |
| Stå ingår: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.89 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.31 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 90 - -90 ° |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Typ B |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025