Asus C422AQ Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus C422AQ (45 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
45
Nedladdningar
324
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | C422AQ |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Höjd: | 442 mm |
| Förpackningens bredd: | 576 mm |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Diameter: | 200 mm |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Temperatur (min): | 240 °C |
| Certifiering: | BSMI, CB, CE, CU, EMC DoC, ErP, FCC, ISO-9241-307, PSE, RoHS, TCO6.0, TUV-Ergo, TUV-GS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7), MEPS, RCM, TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| Antal fartyg: | 1 |
| Form: | Rond |
| Ljudutgång: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 3800 g |
| Typ av bakgrundsbelysning: | W-LED |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Innehåll: | - l |
| Inkluderar lock: | Nee |
| Kan diskas i diskmaskin: | Ja |
| Lämplig för alla typer av hällar: | Ceramic, Gas, Induction |
| Ugnssäker: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | 514 mm |
| Höjd (utan stativ): | 312 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 514 mm |
| Djup (med stativ): | 195 mm |
| Höjd (med stativ): | 383 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 120 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5300 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.09 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DisplayPort, USB, VGA |
| Inget flimmer: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 49 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 49 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 21 |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Nej |
| Bildpunktavstånd: | 0.248 x 0.248 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Svängarm: | Nej |
| Antal portar uppströms: | 1 |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025