Asus C620AQ Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus C620AQ (45 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 39 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
45
Nedladdningar
210
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | C620AQ |
| Höjd: | 382 mm |
| Förpackningens bredd: | 621 mm |
| Skärm diagonal: | 19.45 " |
| Upplösning: | 1440 x 900 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | BSMI, CB, CE, CU, EMC DoC, ErP, FCC, ISO-9241-307, PSE, RoHS, TCO6.0, TUV-Ergo, TUV-GS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7), MEPS, RCM, TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| Ljudutgång: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1440 x 900 |
| Bildförhållande: | 16:10 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 4800 g |
| Typ av bakgrundsbelysning: | W-LED |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | WXGA+ |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | 456 mm |
| Höjd (utan stativ): | 306 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 457 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 346 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 173 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6400 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15.74 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DisplayPort, USB |
| Inget flimmer: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:10 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 49 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 49 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 21 |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2907 x 0.2915 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025