Asus PB258Q Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus PB258Q (27 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
27
Nedladdningar
913
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB258Q |
| Skärm diagonal: | 25 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, PSE, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WHQL (Windows 8, Windows 7), MEPS, RCM |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440 |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Ja |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Hållare: | -60 - 60 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 570.8 mm |
| Höjd (utan stativ): | 411.4 mm |
| Vikt (utan stativ): | 7500 g |
| Bredd (med stativ): | 570.8 mm |
| Djup (med stativ): | 59.6 mm |
| Höjd (med stativ): | 340.9 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 10000 g |
| Uteffekt (RMS): | 5 W |
| Djup (utan stativ): | 220 mm |
| Paneltyp: | AH-IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 28 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), DVI, DisplayPort, HDMI, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 23 - 80 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 160 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 160 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 23 - 80 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.216 x 0.216 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| Aktiv skärmyta (B x H): | 565 x 330.7 mm |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025