Asus PB278Q Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus PB278Q (27 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
27
Nedladdningar
1.683
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB278Q |
| Höjd: | 470 mm |
| Förpackningens bredd: | 755 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | TCO 5.2, UL/cUL, CB, CE, FCC, CCC, ISO9241-307, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSE, J-MOSS, RoHS |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440,1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 8800 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 643 mm |
| Höjd (utan stativ): | 386.2 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 643 mm |
| Djup (med stativ): | 218 mm |
| Höjd (med stativ): | 552.3 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 224 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 12000 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 69.6 mm |
| Paneltyp: | PLS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | DisplayPort, DVI, HDMI, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 89 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 89 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildstorlek diagonalt: | 684.7 mm |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.233 x 0.233 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025