Asus PB278QV Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus PB278QV (31 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
31
Nedladdningar
436
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB278QV |
| Höjd: | 470 mm |
| Förpackningens bredd: | 755 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 7800 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | -60 - 60 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Quad HD |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 643 mm |
| Höjd (utan stativ): | 386 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4800 g |
| Bredd (med stativ): | 643 mm |
| Djup (med stativ): | 218 mm |
| Höjd (med stativ): | 552.3 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 224 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 11000 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 69.6 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 32 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 42 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | - hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 596.7 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 335.7 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 100 % |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025