Asus PB279Q Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus PB279Q (28 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
819
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB279Q |
| Höjd: | 452 mm |
| Förpackningens bredd: | 753 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 4 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | Energy Star, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, C-Tick, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, KCC, PSE, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7), MEPS |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| Bild-i-bild: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Ja |
| Hållare: | -60 - 60 ° |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 624.96 mm |
| Höjd (utan stativ): | 368 mm |
| Vikt (utan stativ): | 7700 g |
| Bredd (med stativ): | 624.96 mm |
| Djup (med stativ): | 220.06 mm |
| Höjd (med stativ): | 407.76 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 224 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10000 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 58.8 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 96 - 264 V |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm) |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Likströmsingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.155 x 0.155 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| Antal Mini Displayportar: | 1 |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025