Asus PB298Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus PB298Q (22 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Asus PB298Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

PB298Q
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB298Q |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Bredd: | 790 mm |
| Djup: | 715 mm |
| Höjd: | 1705 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Ismaskin: | Ja |
| Ljudnivå: | 43 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 381 kWu |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 118 l |
| Fryskapacitet: | 9 kg/24u |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 351 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Frysläge: | Onder |
| No Frost (frys): | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 12 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 2 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 469 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 534 l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Lägsta drifttemperatur: | 16 °C |
| Maximal temperatur (drift): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | T |
| Skärm diagonal: | 29 " |
| Upplösning: | 2560 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1080 |
| Bildförhållande: | 21:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vattendispenser: | Ja |
| Hållare: | 60 - 60 ° |
| Lutningsvinkel: | 20 - 5 ° |
| Iskubshållare: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 700 mm |
| Höjd (utan stativ): | 376 mm |
| Vikt (utan stativ): | 8500 g |
| Skärmtyp: | LED |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 218 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), DisplayPort, DVI, HDMI |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2628 x 0.2628 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus PB298Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025