Asus BE239QLBH Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus BE239QLBH (49 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus BE239QLBH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/49

BE209/BE229/BE239/
BE249/BE24A/BE24W/
BE27A-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE239QLBH |
| Höjd: | 403 mm |
| Förpackningens bredd: | 652 mm |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | CB, CE, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, KCC, PSE, RoHS, TCO7.0, TUV-Ergo, TUV-GS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL, RCM, TUV, KC, eStandby, TUV |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 5700 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Fötter färg: | Svart |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 548 mm |
| Höjd (utan stativ): | 333 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3430 g |
| Bredd (med stativ): | 548 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 360 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 173 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7399 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 14.33 W |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DisplayPort, USB, VGA |
| Inget flimmer: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 49 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 509.184 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 286.416 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus BE239QLBH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025