Asus ProArt PA238QR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus ProArt PA238QR (24 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
369
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ProArt PA238QR |
| Höjd: | 386 mm |
| Förpackningens bredd: | 671 mm |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | CB, CE, CEL level, FCC, ISO-9241-307, RoHS, TCO6.0, TUV-Ergo, UL/cUL, WEEE, WHQL (Windows 7) |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 5500 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Hållare: | -60 - 60 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | 548.8 mm |
| Höjd (utan stativ): | 323.7 mm |
| Bredd (med stativ): | 548.8 mm |
| Djup (med stativ): | 201 mm |
| Höjd (med stativ): | 396 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 253 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7800 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 57.6 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), DVI, USB, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Grafisk formgivning |
| Svarstid (medel): | 6 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 1 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 4 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Bruksanvisning på CD-skiva: | Ja |
| Stå ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Aktiv skärmyta (B x H): | 509.184 x 286.416 mm |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025