Asus ProArt PA328Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ProArt PA328Q (34 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus ProArt PA328Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

PA328-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ProArt PA328Q |
| Höjd: | 552 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 67 kWh |
| Förpackningens bredd: | 847 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Skärm diagonal: | 32 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Vikt (med stativ): | 11680 g |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 734.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 431 mm |
| Vikt (utan stativ): | 7820 g |
| Bredd (med stativ): | 734.4 mm |
| Djup (med stativ): | 240 mm |
| Höjd (med stativ): | 615 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 350 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 15740 g |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | 66.85 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 46 W |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Grafisk formgivning |
| Svarstid (medel): | 6 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Antal Mini Displayportar: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ProArt PA328Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025