Asus ROG Strix XG279Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ROG Strix XG279Q (38 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Asus ROG Strix XG279Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ROG Strix XG279Q |
| Höjd: | 271 mm |
| Förpackningens bredd: | 711 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | -40 - 40 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 611 mm |
| Höjd (utan stativ): | 367 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4000 g |
| Bredd (med stativ): | 611 mm |
| Djup (med stativ): | 270 mm |
| Höjd (med stativ): | 542 mm |
| Product colour: | White |
| Built-in display: | Y |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Width: | 595 mm |
| Depth: | 605 mm |
| Height: | 850 mm |
| Weight: | 75300 g |
| Nominell-kapacitet: | 9 kg |
| Maximal-centrifugeringshastighet: | 1351 RPM |
| Noise level: | 77 dB |
| Noise emission class: | C |
| Centrifugerande klass: | B |
| Cykeltid-(max): | 220 min |
| Washing programs: | Bedding, Blouse/shirt, Cotton, Delicate/silk, Eco, Hygiene/anti-allergy, Mix, Pre-wash, Rinse & spin, Spin/drain, Sport, Synthetics, White, Wool |
| Skölj plus funktion: | Y |
| Lägg till plagg (paus) funktion: | Y |
| Ljudnivå (spin): | - dB |
| Ljudnivå-(tvätt): | - dB |
| Apparatplacering: | Freestanding |
| Laddar typ: | Front-load |
| Inverter technology: | Y |
| Control type: | Rotary |
| Door hinge: | Right |
| Energy efficiency class: | B |
| Energiförbrukning-per-100-cykler: | 57 kWh |
| Vattenförbrukning-per-cykel: | 50 L |
| Child lock: | Y |
| Låddjup: | 481 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9800 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 82 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 29 W |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 170 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | - cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 230 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 23 - 170 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.233 x 0.233 mm |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 596.74 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 335.66 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Ljusstyrka (max): | 400 cd/m² |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Typ B |
| DCI-P3-täckning: | 95 % |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ROG Strix XG279Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025