Asus ProArt PA329C Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus ProArt PA329C (33 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
33
Nedladdningar
933
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ProArt PA329C |
| Höjd: | 552 mm |
| Förpackningens bredd: | 847 mm |
| Skärm diagonal: | 32 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 2160p |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, Mac Compliance, PSE, TUV-GS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7), TUV Flicker-free, KC, eStandby, TUV Low Blue Light, MSIP(KCC) |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| Bild-i-bild: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 1000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 12320 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Fötter färg: | Svart |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | -45 - 45 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 734.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 431 mm |
| Vikt (utan stativ): | 8700 g |
| Bredd (med stativ): | 735 mm |
| Djup (med stativ): | 240 mm |
| Höjd (med stativ): | 615 mm |
| Skärmtyp: | LCD |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 350 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 16700 g |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | 66.85 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 42 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 69 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 56.84 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, USB Type-C to USB Type-A |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | High Dynamic Range (HDR) 600 |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Grafisk formgivning |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 400 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 135 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 24 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 5 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 708.48 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 398.52 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 84 % |
| Ljusstyrka (max): | 600 cd/m² |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Främre infattning: | Svart |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Type-C |
| Picture-by-Picture (PbP): | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025