Asus ROG Strix XG258Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ROG Strix XG258Q (32 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus ROG Strix XG258Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ROG Strix XG258Q |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Snäll: | Analoge babyfoon |
| Tillgångar: | 2.99 W |
| LED-indikatorer: | Temperatuur |
| Laddare: | Ja |
| Skärm diagonal: | 24.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Medföljande kablar: | Micro-USB |
| Skärmform: | Platt |
| Trillarm: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 3 |
| Volymkontroll: | Knoppen |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Indikation på lågt batteri: | Ja |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Maximal räckvidd: | 1400 m |
| Frekvens: | 8, 65e+8 Hz |
| Uppladdningsbar: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Termometer: | Ja |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Antal kanaler: | - kanalen |
| Riemclip: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 5 V |
| Batterier-ingår: | Nee |
| Batteriteknik: | Lithium |
| Batterityp: | AAA |
| Bakgrundsbelyst display: | Ja |
| Röststyrd överföring (VOX): | Ja |
| Mottagarens strömkälla: | Batterij/Accu |
| Tala tillbaka funktion: | Ja |
| Bebisgråtindikator: | Ja |
| Ljudaktivering: | Ja |
| Sökfunktion sändare/mottagare: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| VESA-fäste: | Ja |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Hållbarhetscertifiering: | Nej |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Max uppdateringsfrekvens: | 240 hz |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | - cd/m² |
| Ljudanslutning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ROG Strix XG258Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025